Senior System Engineer

Model pracy: Hybrid Zdalnie
Lokalizacja: Polska Warszawa
Rodzaj umowy: B2B
Poziom doświadczenia: Senior

Do naszego zespołu Cloud Productivity poszukujemy osoby na stanowisko Senior System Engineer.

Twoje obowiązki:

  • Udział w projektach informatycznych oraz analiza i tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych;
  • Wdrażanie produktów Microsoft, tj. Microsoft 365, Exchange on-premise, Active Directory;
  • Migracje poczty i danych do wyżej wymienionych systemów z Lotus Notes, Postfix, home i innych z wykorzystaniem natywnych narzędzi Microsoft i narzędzi 3rd party;
  • Konsultacje i troubleshooting z M365.
  • Projekty adopcyjne do M365 (webinary, instrukcje, witryny edukacyjne);
  • Konfiguracja narzędzi wspomagających O365 (narzędzia do backupu, centralne zarządzanie podpisami, narzędzia do synchronizacji kontaktów na urządzenia mobilne);
  • Prowadzenie szkoleń dla administratorów z zarządzania i konfiguracji usług Microsoft 365.

Czego oczekujemy:

  • Ponad 4-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości: O365, Exchange, M365, Entra ID, Graph API, Purview, Defender, Entity.
  • Doświadczenia przy wdrażaniu produktów Microsoft.
  • Gotowości prowadzenia webinarów i szkoleń.
  • Umiejętności presalesowo-biznesowych.
  • Doświadczenia w firmach wdrożeniowych, z dużym naciskiem na pracę z klientem zewnętrznym.
  • Znajomości języka angielskiego minimum na poziomie B2.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oraz długofalową współpracę
  • Pracę hybrydową lub w 100% zdalną
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji – szkolenia
  • Wysoki poziom współpracy pomiędzy osobami w zespole
  • Niekorporacyjną, luźną atmosferę oraz brak dress code
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT z polskim kapitałem
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie: prywatnej opieki medycznej, karty MultiSport, dofinansowania na życie, zajęć z języka angielskiego

Justyna Latuszek

Osoba do kontaktu:
+48 695 406 632

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx