Senior BI Solution Consultant

Model pracy: Zdalny
Lokalizacja: Polska
Rodzaj umowy: B2B
Poziom doświadczenia: Senior

Opis stanowiska:

  • Udział w różnorodnych projektach dla klientów z różnych sektorów rynku
  • Analiza i specyfikacja wymagań biznesowych oraz dobór właściwych rozwiązań
  • Przeprowadzanie konsultacji dotyczących rozwiązań BI
  • Tworzeniu modeli analitycznych i procesów ETL/ELT
  • Przygotowywanie raportów oraz konfiguracja i administrowanie środowiskiem Power BI, Reporting Services i Analysis Services.
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów.
  • Wsparcie i szkolenie mniej doświadczonych członków zespołu.

Nasze wymagania:

  • Znajomość Power BI w stopniu zaawansowanym
  • Bardzo dobra znajomość DAX i Power Query
  • Doświadczenie w pracy z Reporting Services i Analysis Services
  • Znajomość języka SQL
  • Mile widziana znajomość usług Azure, w tym m.in. Azure Data Factory, Azure Synapse Analytics, Azure SQL, Azure Databricks
  • Komunikatywność i otwartość w pracy z klientem (również tym nietechnicznym)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, działającej na rynku ponad 30 lat
  • Możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, konferencjach, mentoring, shadowing to tylko niektóre z narzędzi wspierających rozwój naszych ludzi)
  • Wybierasz, jak pracujesz – pracujemy w trybie pracy zdalnej lub hybrydowej. Mieszkasz poza Warszawą? Porozmawiajmy, to nie problem! Kochasz chodzić do biura? Zapraszamy codziennie
  • Stawiamy na integrację – spotykamy się na wspólnych wyjazdach, piknikach, gramy w planszówki w pracy, organizujemy wspólne wyjścia
  • Wysoki poziom współpracy pomiędzy osobami w zespole
  • Niekorporacyjną, swobodną atmosferę
  • Dostajesz pakiet benefitów– Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego. Zapraszamy na owocowe środy i lodowe czwartki w lecie
  • Pracę u największego partnera firmy Microsoft w PL

Osoba do kontaktu:

Milena Mazur

+48 607 112 942

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx