Sales Representative

Team: Business
Model pracy: Hybrid
Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: B2B Zlecenie
Poziom doświadczenia: Associate

Twoje obowiązki:

  • Aktywne wyszukiwanie potencjalnych klientów poprzez kontakt online / telefoniczny / mailowy
  • Wsparcie Lidera Zespołu / Account Managerów w realizacji założonych planów sprzedażowych, zgodnie ze strategią firmy
  • Aktualizacja informacji w bazie danych CRM, przygotowanie prostych zestawień i raportów w Excelu
  • Analiza trendów rynkowych i działań konkurencji

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z klientem i zainteresowania branżą IT
  • Znajomość Excel – poziom średni
  • Łatwość w nawiązywaniu długofalowych relacji biznesowych
  • Chęci i motywacja do podejmowania własnych inicjatyw
  • Umiejętności analityczne
  • Duże zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów oraz silne poczucie odpowiedzialności za powierzone działania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług / produktów IT

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, działającej na rynku ponad 30 lat
  • Możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, konferencjach, mentoring, shadowing to tylko niektóre z narzędzi wspierających rozwój naszych ludzi)
  • Pracę w trybie hybrydowym
  • Stawiamy na integrację – spotykamy się na wspólnych wyjazdach, piknikach, gramy w planszówki w pracy, organizujemy wspólne wyjścia
  • Wysoki poziom współpracy pomiędzy osobami w zespole
  • Niekorporacyjną, swobodną atmosferę
  • Dostajesz pakiet benefitów– Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego. Zapraszamy na owocowe środy i lodowe czwartki w lecie
  • Pracę u największego partnera firmy Microsoft w PL

Osoba do kontaktu:

Milena Mazur

+48 607 112 942

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx