Business Development Manager (Apple Team)

Team: Apple
Model pracy: Hybrid
Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: B2B

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych produktów marki Apple oraz usługi IT oferowanych przez firmę
  • Nawiązywanie oraz rozwijanie współpracy z klientami
  • Prowadzenie spotkań, analiza potrzeb klientów
  • Przygotowywanie ofert oraz prezentacji handlowych
  • Koordynacja i kontrola realizowanych umów sprzedażowych
  • Aktywne kreowanie zainteresowania rozwiązaniami technologicznymi analiza trendów rynkowych

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą w branży IT
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz komunikatywność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem pracy
  • Dążenie i motywacja do realizacji wyznaczonego celu
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • Duże zaangażowania oraz pasja
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

Mile widziane

  • Znajomość produktów/ usług Apple

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, działającej na rynku ponad 30 lat
  • Możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, konferencjach, mentoring, shadowing to tylko niektóre z narzędzi wspierających rozwój naszych ludzi)
  • Pracujemy w trybie pracy hybrydowej. Kochasz chodzić do biura? Zapraszamy codziennie
  • Stawiamy na integrację – spotykamy się na wspólnych wyjazdach, piknikach, gramy w planszówki w pracy, organizujemy wspólne wyjścia
  • Wysoki poziom współpracy pomiędzy osobami w zespole
  • Niekorporacyjną, swobodną atmosferę
  • Dostajesz pakiet benefitów– Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego. Zapraszamy na owocowe środy i lodowe czwartki w lecie
  • Pracę u największego partnera firmy Microsoft w PL

Ilona
Osoba do kontaktu:
Ilona Najder
+48 605 890 279

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx