Employer Branding & Communication Specialist

Team: HR
Model pracy: Hybrid
Lokalizacja: Warsaw
Rodzaj umowy: B2B

Twoje obowiązki

  • Budowanie i monitorowanie świadomości marki pracodawcy w Polsce i za granicą
  • Promowanie wizerunku firmy i jej wartości poprzez tworzenie odpowiedniego contentu, materiałów i wydarzeń
  • Proponowanie i wdrażanie działań w zakresie employer branding’u z wykorzystaniem social media, portali branżowych, etc.
  • Tworzenie komunikacji wewnętrznej i nadzór nad kanałami komunikacji w celu zapewnienia spójnego przekazu na wszystkich platformach
  • Tworzenie planu i kalendarza wydarzeń firmowych, organizowanie eventów, wydarzeń i konkursów dla pracowników, udział w targach pracy i wydarzeniach zewnętrznych
  • Współpraca z pracownikami, zbieranie informacji zwrotnych i spostrzeżeń w celu ciągłego doskonalenia marki pracodawcy i dostosowywania działań employer brandingowych
  • Bycie na bieżąco z trendami w branży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie employer brandingu, marketingu rekrutacyjnego i komunikacji
  • Doskonała znajomość języka angielskiego i polskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie
  • Znajomość technik i narzędzi employer brandingowych i komunikacyjnych
  • Umiejętność strategicznego myślenia i opracowywania długoterminowych planów wzmocnienia działań employer brandingowych i komunikacyjnych
  • Umiejętność tworzenie atrakcyjnych treści i skutecznej komunikacji zarówno z odbiorcami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi
  • Doświadczenie w przygotowaniu, prowadzeniu i komunikacji wydarzeń i eventów firmowych, szkoleń, konferencjach branżowych, targach pracy
  • Doświadczenie w digital marketingu oraz mediach społecznościowych
  • Umiejętność współpracy i budowania relacji z interesariuszami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
  • Znajomość programów graficznych (np. Canva)
  • Kreatywności umiejętność nieszablonowego myślenia
  • Umiejętność otwartej komunikacji i pracy zespołowej
  • Poczucie estetyki oraz dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • Fantastyczną atmosferę oraz zgrany zespół
  • Premię uzależnioną od wyników pracy
  • Szkolenia – plan szkoleń ustalasz wraz ze swoim przełożonym, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje 🙂
  • Pracę w modelu hybrydowym oraz elastyczne godziny pracy
  • Możliwość tworzenia i koordynowania procesów w obszarze HR
  • Cykliczne spotkania na których dzielimy się wiedzą
  • Integracje zespołowe oraz firmowe, a także wyjazdy integracyjne
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, nauka języka angielskieg

Ilona
Osoba do kontaktu:
Ilona Najder
+48 605 890 279

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx