Technical Presales APP

Model pracy: Remote
Rodzaj umowy: B2B
Poziom doświadczenia: Mid Senior

Poszukujemy do naszego Zespołu Applications Development, osoby na stanowisko Prasales Engineer.

Twoje obowiązki:

  • Udział w spotkaniach i prezentacjach dla Klientów;
  • Przygotowanie wsadu merytorycznego na etapie ofertowania i tworzenia aplikacji przy wsparciu zespołu technicznego;
  • Udział w szkoleniach z obszaru Presales wymaganych do utrzymania kontaktu z klientem;
  • Wymiana wiedzy z zespołem usługowym oraz handlowym na temat nowości w rozwiązaniach będących obszarem specjalizacji;
  • Analiza dokumentacji przetargowej i treści zapytań ofertowych w zakresie możliwości dostarczenia usługi;
  • Współpraca z zespołem handlowym w celu weryfikacji zapotrzebowania klienta na nowe aplikacje z naszego portfolio.

Nasze wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia w zespole wsparcia sprzedaży lub wdrożeniowym;;
  • Doświadczenie we współpracy z klientami B2B;
  • Bardzo dobrej znajomości technologii: JavaScript, .NET, HTML, CSS, Angular – potwierdzonych wiedzą lub doświadczeniem z projektów;
  • Łatwość nawiązywania relacji, komunikatywność i otwartość;
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i webinarów;
  • Znajomość języka angielskiego, minimum B2.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oraz długofalową współpracę;
  • Umowę B2B;
  • Pracę hybrydową (1-2 dni pracy z biura) – ul. Domaniewska 44A;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji – szkolenia, kursy, studia podyplomowe, zgodnie z ustalonym, indywidualnym planem rozwoju;
  • Wysoki poziom współpracy pomiędzy osobami w zespole;
  • Niekorporacyjną, luźną atmosferę oraz brak dress code’u.
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT z polskim kapitałem i międzynarodowym zacięciem;
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie: prywatnej opieki medycznej, karty MultiSport, dofinansowania ubezpieczenia na życie, zajęć z języka angielskiego).

Justyna Latuszek

Osoba do kontaktu:
+48 695 406 632

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx