Sourcer IT

Team: HR
Model pracy: Remote
Lokalizacja: Warsaw Warszawa
Rodzaj umowy: B2B UoP

Opis stanowiska: Poszukujemy Sourcera IT, który będzie odpowiedzialny za aktywne poszukiwanie kandydatów na różne stanowiska IT. Idealny kandydat powinien znać technologie i oprogramowanie Microsoft, mieć doświadczenie w sourcingu trudnych ról oraz znajomość rynku IT. Sourcer IT będzie odpowiedzialny za pierwszy screening kandydatów przed przekazaniem ich do Rekrutera, który przeprowadzi szczegółowe rozmowy kwalifikacyjne.

Obowiązki:

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów na różne stanowiska IT, w tym analityków, inżynierów, specjalistów presales.
  • Wykorzystanie różnych narzędzi i kanałów sourcingowych w celu znalezienia najlepszych talentów.
  • Pierwszy screening kandydatów pod kątem zgodności z wymaganiami stanowiska.
  • Budowanie i utrzymywanie bazy potencjalnych kandydatów.
  • Współpraca z Rekruterami IT w celu zrozumienia potrzeb rekrutacyjnych i przekazywanie im wyselekcjonowanych kandydatów.
  • Monitorowanie rynku pracy i konkurencji, aby na bieżąco dostosowywać strategie sourcingowe.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w sourcingu IT w PL i za granicą.
  • Znajomość technologii i oprogramowania Microsoft.
  • Doświadczenie w sourcingu trudnych ról w branży IT.
  • Znajomość narzędzi do sourcingu, technik boolean search oraz x-ray.
  • Znajomość systemów ATS.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Znajomość rynku IT i aktualnych trendów rekrutacyjnych.
  • Umiejętność efektywnego zarządzania wieloma rolami jednocześnie.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2+; znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się, dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm partnerskich Microsoft w Europie.
  • Praca zdalna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy bez dress code’u.
  • Integracje zespołowe i firmowe oraz wyjazdy służbowe.
  • Pakiet powitalny dla nowych pracowników.

Osoba do kontaktu:
Natalia Pietrzyńska
+48 605 150 296

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx