Operations Specialist

Team: Operations
Model pracy: Hybrid
Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: B2B UoP

Opis stanowiska:

  • Wspieranie działu w procesach operacyjnych;
  • Sporządzanie raportów (Excel, SQL);
  • Wspieranie w przygotowywaniu prezentacji/zestawień/analiz;
  • Wystawianie i weryfikowanie faktur;
  • Nadzór i realizacja zamówień Partnerów
  • Wsparcie działu handlowego w bieżącej obsłudze na portalu
  • Współpraca z pozostałymi Członkami Zespołu.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel (tabele przestawne, power query);
  • Umiejętność tworzenia i analizy podstawowych raportów w xls (koniecznie) i power bi (podstawy)
  • Wymagane znajomości języków:
    a. Język Ukraiński – ojczysty
    b. Język Rosyjski – biegły
    c. Język Angielski – komunikatywny
  • Znajomość podstaw rachunkowości/księgowości w Ukrainie – umiejętność wystawiania faktur i dokumentów finansowych w języku Ukraińskim
  • Znajomość języka zapytań SQL (mile widziane);
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Duża skrupulatność, terminowość oraz komunikatywność;
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność zarządzania czasem oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej (również zdalnej);
  • Znajomość produktów Microsoft (mile widziane).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, działającej na rynku od 33 lat;
  • Długofalową współpracę;
  • Pracę hybrydową z naszego biura w Warszawie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji – szkolenia;
  • Wysoki poziom współpracy pomiędzy osobami w zespole;
  • Niekorporacyjną, swobodną atmosferę;
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT z polskim kapitałem
  • Pracę u największego partnera firmy Microsoft w PL;
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie: opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty Multisport, nauki języka angielskiego).

Osoba do kontaktu:
Natalia Pietrzyńska
+48 605 150 296

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx